Jiaxing Cowin Electric Appliances Co., Ltd.

Współpraca prowadzi do zwycięstwa.

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Jiaxing Cowin Electric Appliances Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Solar Wentylator wentylacyjny RV na sprzedaż
dobra jakość Solar Wentylator wentylacyjny RV na sprzedaż
Otrzymaliśmy próbkę z podziękowaniami. Towary są wysokiej jakości.

—— Kent

Jesteśmy bardzo zainteresowani twoim produktem. Twój produkt jest tani i dobry.

—— Mikrofon

Im Online Czat teraz

Jiaxing Cowin Electric Appliances Co., Ltd.

1 2
Jiaxing Cowin Electric Appliances Co., Ltd. Jiaxing Cowin Electric Appliances Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
marki : Cowin
Ilość pracowników : >100
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%
Jiaxing Cowin Electric Appliances Co, Ltd., założona w 2014 roku, zlokalizowana w JIAXING City, prowincja Zhejiang, Chiny, jest producentem skupiającym się na słonecznych wentylatorach na poddaszu, lampach słonecznych i panelach słonecznych, nasze produkty są eksportowane do Ameryki Północnej, Australii, Kanady , Azja Południowo-Wschodnia i części krajów europejskich.

Dążymy do tego, aby zapewnić Ci najbardziej efektywne i efektywne kosztowo środki, aby obniżyć rachunki za energię i zwiększyć komfort. Twoja pełna satysfakcja jest naszym celem, a nasi podopieczni są pewni, że Cię zadowolą. Nasze słoneczne wentylatory poddasza są wykonane z wysokiej jakości materiałów i działają płynnie i bezbłędnie. Czas zrobić różnicę w zużyciu energii. To zawsze dobra rzecz wykorzystywać alternatywne źródła energii. Poza tym obecne produkty w naszym katalogu są również mile widziane w celu dostosowania produktów, aby osiągnąć jak największą satysfakcję naszych klientów.

Mamy nadzieję, że ustanowienie długich i przyjaznych relacji biznesowych z klientami z całego świata. Serdecznie witamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą, aby zbudować międzynarodowy rynek i stworzyć wzajemne korzyści.

Celem Cowin jest projektowanie i wytwarzanie produktów w sektorze majsterkowania.

Obecnie koncentrujemy się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży wszelkiego rodzaju wentylatorów słonecznych, w tym wentylatora dachowego, wentylatora poddasza słonecznego, wentylatora szczytowego słonecznego, wentylatora do okien słonecznych, wentylatora ściennego na energię słoneczną i wentylatora do samochodów kempingowych, a także lampy LED do karawan.

Produkty te służą do poprawy świeżości powietrza, regulacji wilgotności powietrza i temperatury powietrza w domach. Są dobre dla ludzi, którzy mieszkają w domu, a także dobre dla samego domu, takich jak materiały budowlane z drewna.

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów, aby sprawdzić, czy masz jakiekolwiek zainteresowania współpracą, cieszymy się, że mamy możliwość zaoferowania naszej usługi.

Szczegóły kontaktu
Jiaxing Cowin Electric Appliances Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Vicky Ye

Tel: 86-573-8209-8783

Faks: 86-573-8209-8783

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)